Ota yhteyttä

Vaihde
0207 920 270
info@modeo.fi

Verkkokaupan asiakaspalvelu
0207 920 260
verkkokauppa@modeo.fi

Toimitussuunnittelu
0207 920 273
kuljetus@modeo.fi

(0,0835 € / puh + 0,1669 € / min)

Modeo Oy ei saa tuloja puheluista
  • Yhteydenottosi koskiessa tuotevalikoimaamme, erittelethän viesti-kenttään, mistä tuotteesta/tuotteista olet kiinnostunut.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Helsinki

Vaihde

0207 920 270

info@modeo.fi

Toimitussuunnittelu

0207 920 273

kuljetus@modeo.fi

(0,0835 € / puh + 0,1669 € / min)

Modeo Oy ei saa tuloja puheluista

Showroom ja toimisto

Hämeentie 157,
00560 Helsinki

Avoinna ma-pe 9-17

 

Varasto (noudot)

Yritysasiakkaat

Projektimyynti

Fredrika Candolin

0207 920 265

fredrika.candolin@modeo.fi

Projektimyynti / sisustussuunnittelija

Inka Saunamäki

0207 920 272

inka.saunamaki@modeo.fi

Showroom-vastaava

Heidi Horn-Jokinen

0207 920 262

heidi.horn-jokinen@modeo.fi

Julkishallinnon asiakkaat

Projektimyynti

Topi Tuomiaho

0207 920 263

topi.tuomiaho@modeo.fi

Projektimyynti

Joona Kokko

0207 928 529

joona.kokko@modeo.fi

Projektimyynti

Elina Rantala

0207 920 289

elina.rantala@modeo.fi

Verkkokauppavastaava

Peter Herrmann

0207 920 282

peter.herrmann@modeo.fi

Muut yhteystiedot

Toimitusjohtaja

Kimmo Kaarlejärvi

kimmo.kaarlejarvi@modeo.fi

Varatoimitusjohtaja

Jukka-Pekka Harju

0207 920 266

jukka-pekka.harju@modeo.fi

Asiakkuusjohtaja

Tuukka Mustonen

0207 920 278

tuukka.mustonen@modeo.fi

Myyntijohtaja

Mika Järvinen

0207 920 286

mika.jarvinen@modeo.fi

Talousjohtaja

Tiina Rautio

0207 920 274

tiina.rautio@modeo.fi

Design & Build

Joonas Rockas

0207 920 667

joonas.rockas@modeo.fi

Sisustusarkkitehti

Ilmari Issakainen

0207 920 264

ilmari.issakainen@modeo.fi

Ostopäällikkö

Mari Korhonen

0207 920 275

mari.korhonen@modeo.fi

Osto- ja tuotekoordinaattori

Kaisi Toivonen

0207 928 528

kaisi.toivonen@modeo.fi

Myyntiassistentti

Henry Lindholm

0207 940 534

henry.lindholm@modeo.fi

Myyntiassistentti

Teea Lehikoinen

0207 920 668

teea.lehikoinen@modeo.fi

Product Specialist, Yrjö Kukkapuro

Nina Hultkrantz

0291 705 547

nina.hultkrantz@modeo.fi

Markkinointikoordinaattori

Leila Rautio

0207 920 285

leila.rautio@modeo.fi

IT

Iivo Kerminen

0207 928 524

iivo.kerminen@modeo.fi

Talous- ja HR-assistentti

Heli Hentula

0207 920 279

heli.hentula@modeo.fi

Logistiikkapäällikkö

Samer Merhi

0207 920 665

samer.merhi@modeo.fi

Varastopäällikkö

Otto Väisänen

0207 928 527

otto.vaisanen@modeo.fi

Asennuspäällikkö

Franz Irjala

0207 920 277

franz.irjala@modeo.fi

Toimitussuunnittelija

Mika Mänty

0207 920 273

mika.manty@modeo.fi

Jyväskylä

Showroom

Ahjokatu 13,
40320 Jyväskylä

Avoinna ma-pe 9-17

Myyntipäällikkö

Tapani Kautto

0207 920 281

tapani.kautto@modeo.fi

Myyntipäällikkö

Jyrki Viinikka

0207 920 281

jyrki.viinikka@modeo.fi

Kuopio

Showroom

Niiralankatu 19,
70600 Kuopio

Avoinna ma-pe 9-17

Myyntipäällikkö

Kirsi Nummela

0207 920 669

kirsi.nummela@modeo.fi

Tampere

Showroom

Satakunnankatu 23,
33210 Tampere

Avoinna sopimuksen mukaan

Myyntipäällikkö

Saija Korpijärvi

0207 928 523

saija.korpijarvi@modeo.fi

Myyntipäällikkö

Kari Tattari

0207 928 522

kari.tattari@modeo.fi

Rovaniemi

Showroom

Rovakatu 17,
96100 Rovaniemi

Avoinna ma-pe 9-17

Myymäläpäällikkö

Susanna Kaarlejärvi

0207 920 268

susanna.kaarlejarvi@modeo.fi

Oulu

Showroom

Poratie 7,
90140 Oulu

Avoinna ma-pe 8.30-16.30

Myymäläpäällikkö

Johanna Paananen

0207 920 267

johanna.paananen@modeo.fi

Myyntineuvottelija

Taneli Luokkanen

0207 940 537

taneli.luokkanen@modeo.fi

Kajaani

Showroom

Kuurnantie 7,
87200 Kajaani

Avoinna ma-pe 8–16

Myyntipäällikkö

Mika Määttä

0207 920 261

mika.maatta@modeo.fi

Myyntipäällikkö

Aki Simonen

0207 920 261

aki.simonen@modeo.fi

Lähetä tarjouspyyntö ja etsimme sinulle parhaiten sopivat tuotteet!

Lähetä tarjouspyyntö