Ota yhteyttä

Modeo Oy
Y-tunnus: 2028267-4

 

Vaihde
0207 920 270
info@modeo.fi

Verkkokaupan asiakaspalvelu
0207 920 260
verkkokauppa@modeo.fi

Toimitussuunnittelu
0207 920 273
kuljetus@modeo.fi

(0,0835 € / puh + 0,1669 € / min)

Modeo Oy ei saa tuloja puheluista
  • Yhteydenottosi koskiessa tuotevalikoimaamme, erittelethän viesti-kenttään, mistä tuotteesta/tuotteista olet kiinnostunut.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Helsinki

Toimitussuunnittelu

0207 920 273

kuljetus@modeo.fi

(0,0835 € / puh + 0,1669 € / min)

Modeo Oy ei saa tuloja puheluista

Showroom ja toimisto

Hämeentie 157,
00560 Helsinki

Avoinna ma-pe 9-17

 

Varasto (noudot)

Asentajankatu 5 C,
00880 Helsinki

Avoinna ma-pe 7-17

 

Yritysasiakkaat

Projektimyynti

Pauliina Pohjola

0207 940 539

pauliina.pohjola@modeo.fi

Projektimyynti

Minna Simola

0207 920 265

minna.simola@modeo.fi

Projektimyynti

Kati Kumpulainen

0207 920 666

kati.kumpulainen@modeo.fi

Showroom & Myynti

Heidi Horn-Jokinen

0207 920 262

heidi.horn-jokinen@modeo.fi

Julkishallinnon asiakkaat

Avainasiakaspäällikkö

Topi Tuomiaho

0207 920 263

topi.tuomiaho@modeo.fi

Projektimyynti

Joona Kokko

0207 928 529

joona.kokko@modeo.fi

Avainasiakaspäällikkö

Elina Rantala

0207 920 289

elina.rantala@modeo.fi

Verkkokauppavastaava

Peter Herrmann

0207 920 282

peter.herrmann@modeo.fi

Myynnin tuki

Myyntiassistentti

Teea Lehikoinen

0207 920 668

teea.lehikoinen@modeo.fi

Myyntiassistentti

Jaakko Alén

0207 920 663

jaakko.alen@modeo.fi

Muut yhteystiedot

Varatoimitusjohtaja

Jukka-Pekka Harju

0207 920 266

jukka-pekka.harju@modeo.fi

Asiakkuusjohtaja

Tuukka Mustonen

0207 920 278

tuukka.mustonen@modeo.fi

Myyntijohtaja

Mika Järvinen

0207 920 286

mika.jarvinen@modeo.fi

Talousjohtaja

Tiina Rautio

0207 920 274

tiina.rautio@modeo.fi

Design & Build

Joonas Rockas

0207 920 667

joonas.rockas@modeo.fi

Sisustusarkkitehti

Ilmari Issakainen

0207 920 264

ilmari.issakainen@modeo.fi

Osto- ja tuotekoordinaattori

Kaisi Kalste

0207 928 528

kaisi.kalste@modeo.fi

Product Specialist, Yrjö Kukkapuro

Nina Hultkrantz

0291 705 547

nina.hultkrantz@modeo.fi

Markkinointikoordinaattori

Leila Rautio

0207 920 285

leila.rautio@modeo.fi

Talousassistentti

Heli Hentula

0207 920 279

heli.hentula@modeo.fi

Logistiikkapäällikkö

Samer Merhi

0207 920 665

samer.merhi@modeo.fi

Asennuspäällikkö

Franz Irjala

0207 920 277

franz.irjala@modeo.fi

Toimitussuunnittelija

Mika Mänty

0207 920 273

mika.manty@modeo.fi

Oulu

Showroom

Poratie 7,
90140 Oulu

Avoinna ma-pe 8.30-16.30

Myymäläpäällikkö

Johanna Paananen

0207 920 267

johanna.paananen@modeo.fi

Myyntineuvottelija

Taneli Luokkanen

0207 940 537

taneli.luokkanen@modeo.fi

Rovaniemi

Showroom

Rovakatu 17,
96100 Rovaniemi

Avoinna ma-pe 9-17

Myymäläpäällikkö

Susanna Kaarlejärvi

0207 920 268

susanna.kaarlejarvi@modeo.fi

Mikkeli

Showroom

Maaherrankatu 34,
50100 Mikkeli

Avoinna ma–pe klo 8.30–17.00

 

Myyntipäällikkö

Janne Väänänen

0291 705 571

janne.vaananen@modeo.fi

Myyntipäällikkö

Jari Mikkonen

0291 705 571

jari.mikkonen@modeo.fi

Turku

Showroom

Viilarinkatu 5
Länsi 1, 2. krs
20320 Turku

Avoinna ma-pe 9-17 tai sopimuksen mukaan.

Myyntipäällikkö

Jari Välimaa

0207 920 269

jari.valimaa@modeo.fi

Myyntipäällikkö

Kiiki Vento

0207 920 269

kiiki.vento@modeo.fi

Pori

Showroom

Tommilantie 2 A,
28610 Pori

Avoinna ma–pe klo 8.00–16.30

Myyntineuvottelija

Niilo Valli

0291 705 570

niilo.valli@modeo.fi

Kajaani

Showroom

Kuurnantie 7,
87200 Kajaani

Avoinna ma-pe 8–16

Myyntipäällikkö

Mika Määttä

0207 920 261

mika.maatta@modeo.fi

Myyntipäällikkö

Aki Simonen

0207 920 261

aki.simonen@modeo.fi

Vaasa

Showroom

Sorakatu 5,
65100 Vaasa

Avoinna ma-pe 8-16

Myyntipäällikkö

Jaana Ekman

0291 705 573

jaana.ekman@modeo.fi

Jyväskylä

Yhteystiedot

Ahjokatu 13,
40320 Jyväskylä

Myyntipäällikkö

Tapani Kautto

040 527 6055

Myyntipäällikkö

Jyrki Viinikka

0400 410 873

Seinäjoki

Yhteystiedot

Palvelemme toistaiseksi Modeon asiakkaita numerosta
0207 920 270
info@modeo.fi

Tampere

Showroom

Satakunnankatu 23,
33210 Tampere

 

Myyntipäällikkö

Pekka Väätäinen

0500 208 474

Myyntipäällikkö

Kari Tattari

045 665 6570

Lappeenranta

Showroom

Toikansuontie 8,
53500 Lappeenranta

Avoinna sopimuksen mukaan.

0207 920 270

info@modeo.fi

Kuopio

Showroom

Niiralankatu 19,
70600 Kuopio

Sisustussuunnittelija

Tiina Ruotsi

020 792 0669

tiina.ruotsi@modeo.fi

Myyntipäällikkö

Tapani Kautto

040 527 6055

Lähetä tarjouspyyntö ja etsimme sinulle parhaiten sopivat tuotteet!

Lähetä tarjouspyyntö